Co jest do wszystkiego...

Zmuszony jestem przyznać, że nie potrafię skupić się na jednej dziedzinie. Choć podejście to nie pozwala na specjalizację, daje możliwość szerszego spojrzenia na zarządzanie projektami IT. Nie tylko z perspektywy dewelopera, ale i grafika, UI designera, itd.

Więcej
GrumpyDev Sit

Nie, no to nie do wiary Nie to być nie może!

Przez pięć lat stron tysiące, młodość w bibliotekach. Choć brakuje odpowiedniego podkładu audio, a developerka stanowi dochodowe zajęcie to wciaż jest komicznie. Z wykształcenia jestem m.in. technikiem technologii żywności i bibliotekarzem.

12

8 lat podstawówki i 4 technikum

5

bite studiów magisterskich, ale bez wyróżnienia

1

podyplowówka z zarządzania i administracji

1

podyplomówka z grafiki komputerowej

GrumpyDev Sit

W kodzie jak w wodzie, no prawie

Choć tworzyłem aplikacje z wykorzystaniem przeróżnych języków programowania, wielu frameworków oraz platform to tak właściwie nic sensownego o nich nie wiem. Mimo to efekty końcowe są zazwyczaj więcej niż przyzwoite. Jak to się dzieje, nie mam pojęcia. Może to dlatego, że czytam dokumentację.

GrumpyDev Sit

Każdy projektować może, trochę lepiej...

Gdy zaczynałem zabawę z projektowaniem aplikacji nie było ani oprogramowania ułatwiającego ten proces ani informacji jak to poprawnie robić. Brało się kartkę i ołówek, a po kilku latach np. pakiet Adobe lub programy do edycji grafiki wektorowej. Dziś to zupełnie inna bajka.

GrumpyDev Sit

Rzeźbiłem już w niejednym... projekcie

Dla przyjemności modeluję w Blenderze, Sketchupie lub w razie braku wyboru stawiam na AutoCAD. Nie będę ukrywał, że wykorzystuje swoje mierne umiejętności głównie do grafiki użytkowej. Żaden ze mnie artysta.

GrumpyDev Carves

Może nie najlepiej, ale jako tako

Gimp, Illustrator, Photoshop, Krita, Inkscape, Painter, MyPaint, Sketchbook. Trudno mi zliczyć programy z jakich korzystałem na przestrzeni ostatnich 25 lat. Standardowo moje umiejętności w tym przypadku to średnia półka, ale do webu wystarczy.

GrumpyDev Sit

Odwiedź mnie na

Instagram

Transalpina V-Stroms
Deva Church
Fagin Peszt
Forum Romanum